Nowości

Nowości

Aktywne filtry

Balsam Do Ciała Chocolatier

38,00 zł Cena

Sięgnij po balsam do ciała Chocolatier i poczuj czekoladową woń zbalansowaną odrobiną soczystej pomarańczy i nakarm swoją skórę tym, co najpyszniejsze.

Krem Do Rąk Chocolatier

38,00 zł Cena

Krem do rąk o czekoladowym aromacie przyprawionym szczyptą wanilii i słodkiej pomarańczy oferuje znacznie więcej niż tylko pobudzenie zmysłów.

Protein Base 30ml

149,00 zł Cena

Kultowa Baza Proteinowa w słoiku o pojemności aż 30ml! Właściwa pojemność dla każdej Stylistki, która poznała już możliwości tej bazy.

Mineral Base - Golas

70,99 zł Cena

 Golas hybrydowa Baza Mineralna 3w1 w beżowym odcieniu. Pozwala stworzyć kompletną, zjawiskową stylizację paznokci już w 30 minut.

Mineral Base - Sophisticated

70,99 zł Cena

Neutralno różowy odcień Bazy Mineralnej Sophisticated. Jest to produkt 3w1 łączący w sobie bazę, kolor oraz top coat. Dzięki temu nudziakową stylizację wykonasz w zaledwie 30 minut. Krycie na poziomie około 92% sprawi, że odrosty będą zdecydowanie mniej widoczne.

Krem do Rąk Very Different

38,00 zł Cena

Krem do rąk Very Different o subtelnej, kwiatowej kompozycji wzbogacona białym piżmem, ciepłymi tonami ambry z rześkim, pomarańczowym finiszem.

Balsam Do Ciała Very Different

38,00 zł Cena

Przenieś na łąkę pełną kwiatów razem balsamem do ciała Very Different. Zmysłowa kwiatowa woń wzbogacona białym piżmem, ciepłymi tonami ambry i rześką pomarańczą wniesie do Twojej pielęgnacji jeszcze więcej przyjemności.

Bye, bye! Cuticle -...

14,00 zł Cena

Bye, bye! Cuticle to preparat do usuwania skórek. Keratolityk skutecznie zmiękcza suche i twarde skórki oraz nabłonki na płytce, ułatwiając ich usunięcie.