Pęsety

Pęsety

Aktywne filtry

Pęseta Do Rzęs Staleks TE-41/6

60,00 zł Cena

Ten model pęsety ma kształt litery L, znany również wśród stylistek jako „but” . Taki kształt krawędzi roboczych i ich szczelne zamknięcie na całej powierzchni pozwala niezawodnie uchwycić nawet najcieńsze rzęsy , które są używane przez wizażystki do zwiększenia hollywoodzkich objętości.

Pęseta Do Rzęs Staleks TE-41/3

60,00 zł Cena

Pęseta do przedłużania rzęs EXPERT TE-41/3 posiada miniaturową gładko zakrzywioną część roboczą, ale jednocześnie wystarczającą szerokość i siłę, aby wykluczyć ugięcie. Nadaje się do wykonywania najbardziej delikatnych prac, którym towarzyszą najbardziej wyraźne i pewne ruchy. Modelowanie rzęs w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Pęseta Do Rzęs Staleks...

60,00 zł Cena

Zwrotna i lekka - to słowa, które najlepiej opisują model pęsety 40 TYP 11 z serii EXPERT. Jest w stanie złapać i przytrzymać nawet ultracienką rzęsę. Szczególnie wygodna do mocowania rzęs w zewnętrznych i wewnętrznych kącikach powiek.

Pęseta Do Rzęs Staleks...

60,00 zł Cena

Pęseta w kształcie litery L to idealne narzędzie do technik przedłużania i modelowania rzęs. Średniej szerokości powierzchnia robocza oraz profesjonalne ręczne ostrzenie narzędzi TE-40/12 gwarantuje niezawodne utrzymanie wszelkich wiązek przy przedłużaniu rzęs objętościowych. Będzie to szczególnie wygodne dla tych mistrzów, którzy tworzą pęczki na palcach. Delikatnie i łatwo usuwa materiał z taśmy bez załamań i uszkodzeń.