Cążki

Cążki

Aktywne filtry

Cęgi Do Paznokci Staleks...

89,90 zł Cena

Cążki uniwersalne - do skórek i paznokci.
Cążki uniwersalne w porównaniu do cążek do skórek są o wiele bardziej wytrzymałe. Nadają się do pracy na bardziej opornych powierzchniach bez ryzyka uszkodzenia płytki paznokcia a także ostrza narzędzia. Można ich używać zarówno do manicure, jak i pedicure. Masywne ostrza umożliwiają pracę na dużej i twardej płytce. Kraniec jest w pełni tnący, zaostrzony z obu stron, dzięki czemu można dostać się nawet w trudno dostępne miejsca przy paznokciu bez najmniejszego ryzyka skaleczenia. Specjalnie pochylone ostrza ułatwiają manipulację produktem, dając gwarancję komfortu i swobody ruchu.

Cążki Do Skórek Staleks...

77,00 zł Cena

Cążki Staleks® NBC-10-3 to ergonomiczna konstrukcja części roboczej, która jest idealna zarówno do manicure, jak i pedicure. Ręcznie ostrzone krawędzie tnące pozwolą na czyste i precyzyjne cięcie. 

Długość ostrza: 3 mm

Cążki Do Skórek Staleks...

77,00 zł Cena

Beauty & Care 20  NBC-20-3 to profesjonalne narzędzie wysokiej jakości do użytku domowego o 3mm ostrzu. Pozwalają na delikatną pracę ze skórkami, dzięki czemu manicure zawsze wygląda schludnie, nawet jeśli nie ma czasu na wizytę u specjalisty.

Cążki Do Skórek Staleks...

130,00 zł Cena

Profesjonalne cążki do paznokci Staleks Pro Expert 90 NE-90-3 to narzędzie zaprojektowane tak, aby uprościć pracę użytkownikowi, uczynić ją bezpieczną i delikatną dla klienta.

Cążki Do Skórek Staleks...

130,00 zł Cena

Profesjonalne cążki do skórek Staleks PRO Expert 100 - ulepszony model, który zachował to, co najważniejsze: wysokiej jakości stal, ręcznie ostrzone krawędzie tnące oraz wielopoziomowe podejście do polerowania. Model NE-100-5 - posiada małą część tnącą, tylko 5 mm, przy długości narzędzia 118 mm. Zakrzywiony kształt uchwytów pozwala na odprężenie dłoni podczas pracy.