Gel Brush

Gel Brush

Znajduje się tu 50 produktów.

Pokazuje 1-27 z 50 pozycji(a)

Aktywne filtry

Happy Hippo Gel Brush

15,00 zł Cena

Happy Hippo Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w kolorze szarym. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Mrs. Grey Gel Brush

15,00 zł Cena

Mrs. Grey Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w jasnoszarym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

White Gel Brush

15,00 zł Cena

White Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w białym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

O Sole Mio Gel Brush

15,00 zł Cena

O Sole Mio Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w intensywnym odcieniu żółtego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Troublemaker Gel Brush

15,00 zł Cena

Troublemaker Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w neonowym, energetycznym żółtym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje

Yellow Submarine Gel Brush

15,00 zł Cena

Yellow Submarine Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w żółtym, intensywnym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Veni Vidi Peachy Gel Brush

15,00 zł Cena

Veni Vidi Peachy Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, w pastelowym odcieniu pomarańczowego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Loud & Proud Gel Brush

15,00 zł Cena

Loud & Proud Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, w neonowym odcieniu pomarańczowego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Look At Me Gel Brush

15,00 zł Cena

Look At Me Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, w kolorze neonowej czerwieni z dodatkiem różu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Cruel Intensions Gel Brush

15,00 zł Cena

Cruel Intensions Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, o krwistym odcieniu czerwieni. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Think Pink Gel Brush

15,00 zł Cena

Think Pink Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku; pastelowy, jednak intensywny, różowo-czerwony. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Hola Lola Gel Brush

15,00 zł Cena

Hola Lola Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w cukierkowym odcieniu różowego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Girl Power Gel Brush

15,00 zł Cena

Girl Power Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w ciemniejszym odcieniu różu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Ivory Gel Brush

15,00 zł Cena

Ivory Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu kości słoniowej. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Lavender Gel Brush

15,00 zł Cena

Lavender Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w pastelowym odcieniu fioletu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Figo Fago Gel Brush

15,00 zł Cena

Figo Fago Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu słodkiego fioletu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Purple Martini Gel Brush

15,00 zł Cena

Purple Martini Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w fiołkowym odcieniu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Pimp My Bike Gel Brush

15,00 zł Cena

Pimp My Bike Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu słodkiego fioletu z dodatkiem pudrowego różu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Purple Rain Gel Brush

15,00 zł Cena

Purple Rain Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w kolorze fioletu z dodatkiem ciemnego różu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Sweet Poison Gel Brush

15,00 zł Cena

Sweet Poison Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu ciemnej śliwki z dodatkiem wiśniowej czerwieni. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Plumtastic Gel Brush

15,00 zł Cena

Plumtastic Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu ciemnej śliwki z dodatkiem różu. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Dark Amethyst Gel Brush

15,00 zł Cena

Dark Amethyst Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu ciemnego fioletu z dodatkiem czerwono-różowej delikatnej drobinki. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Obsession Gel Brush

15,00 zł Cena

Obsession Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu wiśniowej czerwieni. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje

Alexandria Gel Brush

15,00 zł Cena

Alexandria Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku o odcieniu głębokiej czerwieni z nutą bordo. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Powerful Gel Brush

15,00 zł Cena

Powerful Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu czerwieni. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Red Rubin Gel Brush

15,00 zł Cena

Red Rubin Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w odcieniu krwisto-czerwonym z dodatkiem soczystej wiśni. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.