Arte Brillante

Arte Brillante

Aktywne filtry

Spiceberry - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Spiceberry Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze ciemnej wiśni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

Rain Forest - Arte...

25,00 zł Cena

Rain Forrest Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze głębokiej, ciemnej zieleni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

 

Mokka - Arte Brillante Gel...

25,00 zł Cena

Mokka Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w odcieniu ciemnego, ciepłego brązu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

Luna Park - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Luna Park Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze intensywnego neonowego różu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Lemon Cake - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Lemon Cake Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, żółty w pastelowym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Game Over - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Game Over Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w chłodnym, neonowo żółtym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Forever Young - Arte...

25,00 zł Cena

Forever Young Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w jasnym neonowo zielonym kolorze, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Fango Tango - Arte...

25,00 zł Cena

Fango Tango Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, o szarobrązowym, ciepłym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Danger - Arte Brillante Gel...

25,00 zł Cena

Danger Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w neonowym odcieniu pomarańczy, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Caramel Cake - Arte...

25,00 zł Cena

Caramel Cake Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w odcieniu brzoskwiniowego beżu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Black Poison - Arte...

25,00 zł Cena

Black Poison Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną, czarną pigmentacją , dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Beautiful Monster - Arte...

25,00 zł Cena

Beautiful Monster Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją w odcieniu wiśniowej czerwieni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Bella Armata - Arte...

25,00 zł Cena

Bella Armata Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją w kolorze głębokiego granatu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Ultramarina - Arte...

25,00 zł Cena

Żel w pędzelku Arte Brillante Ultramarina - Obłędnie niebieski żel do zdobień, którym wyczarujesz przepiękne zdobienia na paznokciach żelowych.