Warunki sprzedaży i dostawy

Sprzedaż i dostawa

 1. Sprzedaż MeriNails.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu bezpośrednio przez sklep www.
 2. Podstawowym warunkiem dokonania transakcji jest prawidłowy zakupu bezpośrednio przez sklep internetowy, tym samym akceptacja naszego regulaminu.
 3. Przyjęcie każdego zamówienia jest potwierdzane drogą elektroniczną. Otrzymanie takiego potwierdzenia na adres podany w sklepie internetowym jest gwarancją, że wysłane zamówienie dotarło do nas i zostało przekazane do realizacji.
 4. Przyjmujemy zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
 5. Realizacja zamówienia rozpoczyna się: (a) w przypadku płatności przelewem – po zaksięgowaniu na koncie kwoty zamówienia.
 6. Realizacja zamówienia jest uwarunkowana dostępnością w magazynie lub u producentów. W przypadku niedostępności części z zamówionego towaru, Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 7. MeriNails.pl zastrzega sobie prawo odrzucenia zamówienia, jeśli: (a)  nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości.
 8. Aby wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail.
 9. Status dostępności produktu wiąże się z koniecznością sprowadzenia danego towaru. W przypadku, gdy Klient wycofa się z zamówienia, zostaje obciążony kosztami logistycznymi na podstawie wystawianej przez MeriNails.pl faktury VAT.
 10. Wszystkie ceny podawane wyrażone są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. MeriNails.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego poinformowania o tym. W przypadku, gdy zmiana ceny nastąpiła po złożeniu zamówienia przez Klienta, zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Klienta o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny, zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.
 11. Klient może negocjować cenę towaru. MeriNails.pl mogą zaproponować Klientowi specjalną cenę obowiązującą przez określony czas.
 12. Do każdego zamówienia wystawiana jest paragon. Paragon wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 13. Nie realizujemy zamówień poza terenem Polski.
 14. Przy zamówieniach powyżej 150 złotych wysyłka gratis.
 15. Termin realizacji zamówień za pobraniem 3 dni robocze. W przypadku płatności przelewem bankowym, po zaksięgowaniu wpłaty 3 dni robocze.

Płatności i transport

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: (a)  przelew bankowy – standardowy przelew bankowy (b) przelew przez PayU (c) zapłata gotówką przy odbiorze osobistym
 2. Przelewy i przekazy pocztowe należy przekazywać na konto podane w wiadomości zwrotnej.
 3. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki i pakowania 2 zł, zgodny z aktualnym cennikiem dostępnym na stronie MeriNails.pl. Informacja o kosztach przesyłki podawana jest każdorazowo podczas procedury zamówienia.
 4. MeriNails.pl realizuje wysyłki za pośrednictwem spedycji. Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminie tej firmy.