Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Konsystencja

Konsystencja

Warstwa Lepka

Warstwa Lepka

Poziom Krycia

Poziom Krycia

AKRYLOŻELE

AKRYLOŻELE

Aktywne filtry

Formy Transparentne - 200...

35,00 zł Cena

Formy transparentne - Dzięki transparentności proces utwardzania zachodzi dużo szybciej – promienie emitowane przez lampę przenikają przez formy, dzięki czemu utwardzają produkt zarówno od góry jak i od dołu!

Formy Transparentne - 500...

65,00 zł Cena

Formy transparentne - Dzięki transparentności proces utwardzania zachodzi dużo szybciej – promienie emitowane przez lampę przenikają przez formy, dzięki czemu utwardzają produkt zarówno od góry jak i od dołu!

Gelastic Control Liquid 150ml

18,00 zł Cena

Gelastic Control Liquid zapobiega przywieraniu produktu do włosia pędzelka, ułatwia aplikację Gelastic oraz utrzymanie pędzelka w czystości.

Akrylożel Pana Cotta 30g

69,90 zł Cena

Pana Cotta to biały akrylożel. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni. 

Akrylożel Pinkny 30g

69,90 zł Cena

Pinkny to akrylożel w odcieniu jasnego, chłodnego różu, dlatego pięknie będzie się prezentował w samodzielnej stylizacji pokryty jedynie ulubionym topem. Może być również wykorzystywany jako podstawa do dalszej stylizacji np. french, babyboomer czy do paznokci ślubnych. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni. 

Akrylożel Light Rose 30g

69,90 zł Cena

Light Rose to akrylożel w cielistym odcieniu nude z różową nutą, pięknie będzie się prezentował w samodzielnej stylizacji pokryty jedynie ulubionym topem. Może być również wykorzystywany jako podstawa do dalszej stylizacji np. french, babyboomer czy do paznokci ślubnych. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni. 

Akrylożel Porcelain 30g

69,90 zł Cena

Porcelain to akrylożel w jasnoróżowym odcieniu, pięknie będzie się prezentował w samodzielnej stylizacji pokryty jedynie ulubionym topem. Może być również wykorzystywany jako podstawa do dalszej stylizacji np. french, babyboomer czy do paznokci ślubnych. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni. 

Akrylożel Bella Cinderella 30g

74,90 zł Cena

Akrylożel Bella Cinderella w jasnoróżowym kolorze z delikatną różową drobinką, pięknie będzie się prezentował w samodzielnej stylizacji pokryty jedynie ulubionym topem. Może być również wykorzystywany jako podstawa do dalszej stylizacji np. french, babyboomer czy do paznokci ślubnych. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni. 

Akrylożel Illuminator 30g

74,90 zł Cena

Akrylożel Illuminator to jedyny w swoim rodzaju mleczny akrylożel połyskujący drobinkami w odcieniach różu, błękitu i złota. Pięknie będzie się prezentował w samodzielnej stylizacji pokryty jedynie ulubionym topem. Może być również wykorzystywany jako podstawa do dalszej stylizacji np. french, babyboomer czy do paznokci ślubnych. Gęsta konsystencja akrylożeli Indigo sprawia, że są one idealnym produktem do nauki przedłużania paznokci. Układa się na płytce dokładnie tak jak prowadzi go stylistka - nie spływa na skórki, nie zmienia swojego ułożenia nawet po odwróceniu dłoni.