Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Narzędzia

Narzędzia

Aktywne filtry

Pilnik jednorazowy Elipsa...

1,99 zł Cena

Pilnik jednorazowy Elipsa 100/180 - zróżnicowana gradacja sprawia, że pilnik znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w przygotowaniu płytki, jak i opracowaniu paznokci sztucznych.

Pilnik jednorazowy Elipsa...

95,00 zł Cena

Pilnik jednorazowy Elipsa 100/180 ( 50 szt.)- zróżnicowana gradacja sprawia, że pilnik znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w przygotowaniu płytki, jak i opracowaniu paznokci sztucznych.

Pilnik jednorazowy Elipsa...

95,00 zł Cena

Pilnik jednorazowy Elipsa Slim 100/180 ( 50 szt.)- zróżnicowana gradacja sprawia, że pilnik znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w przygotowaniu płytki, jak i opracowaniu paznokci sztucznych.

Pilnik jednorazowy Elipsa...

1,99 zł Cena

Pilnik jednorazowy Elipsa Slim 100/180 - zróżnicowana gradacja sprawia, że pilnik znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w przygotowaniu płytki, jak i opracowaniu paznokci sztucznych.

Pilnik jednorazowy Elipsa...

1,99 zł Cena

Pilnik jednorazowy Elipsa 180/240 - zróżnicowana gradacja sprawia, że pilnik znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w przygotowaniu płytki, jak i opracowaniu paznokci sztucznych.

Frez Indigo Style 1

145,00 zł Cena

Frez Indigo Style 1 to jeden z najmocniejszych frezów w ofercie Indigo. Dzięki powłoce Infinity Life jest niezwykle ostry i wytrzymały. Zdejmowanie masy, nawet akrylowej trwa dosłownie chwilę.

Frez Indigo Style 2

145,00 zł Cena

Frez Indigo Style 2 to jeden z najmocniejszych frezów w ofercie Indigo. Dzięki powłoce Infinity Life jest niezwykle ostry i wytrzymały. Zdejmowanie masy, nawet akrylowej trwa dosłownie chwilę.

Frez Indigo Style 2 dla...

145,00 zł Cena

Frez Indigo Style 2 dla leworęcznych to jeden z najmocniejszych frezów w ofercie Indigo. Dzięki powłoce Infinity Life jest niezwykle ostry i wytrzymały. Zdejmowanie masy, nawet akrylowej trwa dosłownie chwilę.

Frez Indigo Karbid 3

85,00 zł Cena

Indigo Frez Karbid 3 w kształcie zaokrąglonego walca pozwala na szybkie usunięcie nadbudowanej masy z powierzchni paznokcia.

Frez Indigo Karbid 2

85,00 zł Cena

Indigo Frez Karbid 2 to średnio ostry frez dedykowany do usuwania masy hybrydowej, żelowej oraz akrylożelowej z powierzchni paznokcia.

Frez Indigo Karbid 1

85,00 zł Cena

Indigo Frez Karbid I w kształcie zaokrąglonego walca przeznaczony jest do ściągania masy hybrydowej z naturalnych paznokci. Odpowiedni dla początkujących stylistek.

Frez Indigo Karbid 5

75,00 zł Cena

Frez Indigo Karbid 5 w kształcie zaokrąglonego stożka służy do oczyszczania spodu paznokcia oraz usuwania masy przy uzupełnianiu stylizacji.

Frez Indigo Karbid 4

85,00 zł Cena

Frez Indigo Karbid 4 w kształcie stożka to średnio ostry frez do usuwania nabudowanej masy hybrydowej, żelowej oraz akrylożelowej z powierzchni paznokcia.