Filtruj według

Rodzina kolorów

Rodzina kolorów

Pojemność

Pojemność

Konsystencja

Konsystencja

Warstwa Dyspersyjna

Warstwa Dyspersyjna

Poziom Krycia

Poziom Krycia

Żele w Pędzelku

Żele w Pędzelku

Znajduje się tu 68 produktów.

Pokazuje 1-27 z 68 pozycji(a)

Aktywne filtry

Spiceberry - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Spiceberry Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze ciemnej wiśni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

Rain Forest - Arte...

25,00 zł Cena

Rain Forrest Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze głębokiej, ciemnej zieleni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

 

Mokka - Arte Brillante Gel...

25,00 zł Cena

Mokka Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w odcieniu ciemnego, ciepłego brązu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

 

Luna Park - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Luna Park Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w kolorze intensywnego neonowego różu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Magnes Cat Eye Stick

4,90 zł Cena

Cienki i wyjątkowo precyzyjny magnes do efektu kociego oka. Do pracy z magnetycznymi lakierami z serii Cat Eye Gel Brush. Magnes rozszczepia i zbiera kolor "na zewnątrz", tworząc dwie smugi na paznokciu.

Lemon Cake - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Lemon Cake Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, żółty w pastelowym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Game Over - Arte Brillante...

25,00 zł Cena

Game Over Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w chłodnym, neonowo żółtym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Forever Young - Arte...

25,00 zł Cena

Forever Young Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w jasnym neonowo zielonym kolorze, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Fango Tango - Arte...
  • -10,00 zł
  • Promocja

Fango Tango - Arte...

15,00 zł Normalna cena 25,00 zł Cena

Fango Tango Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, o szarobrązowym, ciepłym odcieniu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Danger - Arte Brillante Gel...

25,00 zł Cena

Danger Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w neonowym odcieniu pomarańczy, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Caramel Cake - Arte...

25,00 zł Cena

Caramel Cake Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją, w odcieniu brzoskwiniowego beżu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Black Poison - Arte...

25,00 zł Cena

Black Poison Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną, czarną pigmentacją , dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Beautiful Monster - Arte...

25,00 zł Cena

Beautiful Monster Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją w odcieniu wiśniowej czerwieni, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Bella Armata - Arte...

25,00 zł Cena

Bella Armata Arte Brillante Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, z mocną pigmentacją w kolorze głębokiego granatu, dzięki któremu stworzysz wiele niesamowitych stylizacji.

Ultramarina - Arte...

25,00 zł Cena

Żel w pędzelku Arte Brillante Ultramarina - Obłędnie niebieski żel do zdobień, którym wyczarujesz przepiękne zdobienia na paznokciach żelowych.

Ave Caesar Cat Eye Gel Brush

15,00 zł Cena

Ave Caesar Cat Eye Gel Brush to magnetyczny kolorowy żel w pędzelku o złotym kolorze. Nałóż na paznokcie, użyj magnesu i stwórz niesamowite stylizacje.

Like A Star Cat Eye Gel Brush

15,00 zł Cena

Like a Star Cat Eye Gel Brush to magnetyczny kolorowy żel w pędzelku, w odcieniu fioletowego ze złotymi akcentami. Nałóż na paznokcie, użyj magnesu i stwórz niesamowite stylizacje.

Happy Hippo Gel Brush

15,00 zł Cena

Happy Hippo Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w kolorze szarym. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Mrs. Grey Gel Brush

15,00 zł Cena

Mrs. Grey Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w jasnoszarym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

White Gel Brush

15,00 zł Cena

White Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w białym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

O Sole Mio Gel Brush

15,00 zł Cena

O Sole Mio Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w intensywnym odcieniu żółtego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Troublemaker Gel Brush

15,00 zł Cena

Troublemaker Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w neonowym, energetycznym żółtym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje

Yellow Submarine Gel Brush

15,00 zł Cena

Yellow Submarine Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku w żółtym, intensywnym kolorze. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Veni Vidi Peachy Gel Brush

15,00 zł Cena

Veni Vidi Peachy Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, w pastelowym odcieniu pomarańczowego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.

Loud & Proud Gel Brush

15,00 zł Cena

Loud & Proud Gel Brush to kolorowy żel w pędzelku, w neonowym odcieniu pomarańczowego. Dzięki jego konsystencji z łatwością stworzysz na paznokciach piękne stylizacje.