Frez Z Węglika Wolframu O Drobnym Cięciu Krzyżowym 21180

Nr referencyjny:

65,00 zł
Brutto

Frez do szlifowania tworzyw sztucznych. Powierzchnia frezu jest wyposażona w dodatkowe krawędzie tnące, które pozwalają na wydajniejsze i szybsze szlifowanie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Frezy o drobnym cięciu krzyżowym wyposażone są w ostre krawędzie umożliwiające szybką pracę. Konstrukcja krawędzi tnących wymaga niewielkiego nacisku na powierzchnię obrabianego materiału. Ostrza wyprofilowane są w systemie Criss-Cross.

Frez z węglika spiekanego 21180 służy do: ściągania hybrydy, a przy dostosowaniu szybszych obrotów (15 000 – 18 000) również do usuwania masy żelowej i akrylowej. Dodatkowo może być stosowany do usuwania skórek i opracowywania wału okołopaznokciowego oraz do opracowywania naturalnej płytki.

Użyty do produkcji materiał to węglik wolframu, określany jako jeden z najtwardszych i najbardziej odpornych na działanie temperatury materiałów. Frez nie nagrzewa się podczas pracy, co znacznie podnosi komfort wykonywania zabiegu.

Do produkcji frezów wykorzystywany jest ultranowoczesny szwajcarski park maszynowy CNC. Surowiec do produkcji dostarczają czołowi producenci materiału węglikowego z Rosji.

Bezpieczeństwo i użytkowanie

Frez wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Arkusz danych

Przeznaczenie
Do opracowania płytki
Przeznaczenie
Do usuwania masy

Szczególne odniesienia

16 inne produkty w tej samej kategorii: