Mineral Base Effect - Apricot White

Nr referencyjny:

42,00 zł
Brutto

Mleczna, hybrydowa Baza Mineralna 2w1 z efektami w postaci heksagonów w kolorze białym, brzoskwiniowym i różowym, o różnych wielkościach.

Rodzina kolorów
Pojemność
Ilość

Mineral Base to wielozadaniowy produkt, który zrewolucjonizuje pracę w Twoim Salonie - baza i kolor w jednym. Średnio gęsta konsystencja pozwala na wyrównanie niedoskonałości płytki oraz na nadbudowę. Pozwoli także uzyskać ciekawszy efekt poprzez zawarte w niej różnej wielkości heksagony. Zapewnia krycie na poziomie 50%. Jest łatwa w aplikacji – nie zalewa skórek, nie smuży. Może być stosowana do uzupełnień stylizacji hybrydowych oraz żelowych.

Nałóż cienką warstwę Mineral Base i utwardź w lampie (30 sekund w lampie MultiLed). Nałóż drugą, grubszą warstwę bazy, aby delikatnie nadbudować paznokieć by nie był płaski i ponownie utwardź. Możesz odwrócić rękę, by produkt wypoziomował się i stworzył idealną powierzchnię (ze względu na grubszą warstwę czas utwardzania możesz wydłużyć do 60 sekund w lampie MultiLed). Nakładanie bazy na jedną, grubą warstwę może powodować pieczenie w lampie i skutkować zmniejszoną trwałością całej stylizacji. Stylizację zabezpiecz topem np. Tip Top lub Wet Look i ponownie włóż dłonie do lampy na 30-60 sekund. Odczekaj ok. 60 sekund aż top ostygnie. Jeśli wybrałaś top z warstwą lepką*, usuń ją wacikiem nasączonym w Cleanerze Shea Super Shine Effect. By dodać jeszcze więcej połysku paznokciom, na koniec możesz wypolerować je suchym wacikiem.
*Topu bez lepkiej warstwy nie musisz przecierać Cleanerem Shea Super Shine Effect. Po odczekaniu 1 minuty na wały okołopaznokciowe możesz nanieść wybrany Shea Elixir z keratyną.

Indigo Nails

Arkusz danych

Odcień
mleczny brzoskwiniowo-różowy
Kolekcja
Spring 2024
Konsystencja
Średnio gęsta
Warstwa Lepka
Obecna
Poziom Krycia
Półtransparentny
Rozpuszczalny w removerze
Tak
Typ bazy
Baza kolorowa

Szczególne odniesienia

pokrewne produkty

16 inne produkty w tej samej kategorii: