Mineral Base Effect - Funfetti

Nr referencyjny:

42,00 zł
Brutto

Mleczna, hybrydowa baza 3w1 w bardzo jasnym, różowym odcieniu z heksagonami: fioletowymi, niebieskimi,  różowymi, żółtymi i białymi, o różnych wielkościach.

Rodzina kolorów
Pojemność
Ilość

Mineral Base to wielozadaniowy produkt, który zrewolucjonizuje pracę w Twoim Salonie -to baza, kolor i top w jednym. Pozwala skracać czas wykonywania stylizacji nawet do 30 min. Umożliwia uzupełnienie ubytków i delikatne przedłużenie naturalnej płytki paznokci za opuszek, o ok. 3mm. Piękny kolor podkreśli naturalny odcień skóry. Może być stosowana do uzupełnień stylizacji hybrydowych. Zapewnia krycie na poziomie 45%. Jest łatwa w aplikacji – nie zalewa skórek, nie smuży.

Nałóż cienką warstwę Mineral Base i utwardź w lampie (30 sekund w lampie MultiLed). Nałóż drugą, grubszą warstwę bazy, aby delikatnie nadbudować paznokieć by nie był płaski i ponownie utwardź. Możesz odwrócić rękę, by produkt wypoziomował się i stworzył idealną powierzchnię (ze względu na grubszą warstwę czas utwardzania możesz wydłużyć do 60 sekund w lampie MultiLed). Nakładanie bazy na jedną, grubą warstwę może powodować pieczenie w lampie i skutkować zmniejszoną trwałością całej stylizacji.
Stylizację z bazami mineralnymi możesz wykończyć w różny sposób:
- Mineral Base 3w1 nie musisz zabezpieczać topem wystarczy usunąć warstwę lepką za pomocą Cleanera Shea Super Shine aby uzyskać delikatny połysk;
- Jeżeli chcesz nałożyć dodatkową warstwę topu - zaaplikuj ją bezpośrednio na lepką warstwę bazy;
- Jeżeli widzisz niedoskonałości i chcesz je poprawić zacznij od przetarcia paznokci cleanerem wipe off, pilnikiem lub bufferem opracuj kształt paznokcia i wyrównaj jego powierzchnię, a następnie ponownie przetrzyj go cleanerem wipe off przed aplikacją topu.

Indigo Nails

Arkusz danych

Odcień
Mleczny
Konsystencja
Średnio gęsta
Warstwa Lepka
Obecna
Poziom Krycia
Półtransparentny
Rozpuszczalny w removerze
Tak
Typ bazy
Baza kolorowa
Drobinki
Z drobinkami
Przeznaczenie
do nadbudowy
Przeznaczenie
do krótkich przedłużeń
Przeznaczenie
do utwardzania naturalnej płytki

Szczególne odniesienia

pokrewne produkty

16 inne produkty w tej samej kategorii: